وبلاگ

کمترین دوره پرداخت : 1 ماه
بیشترین دوره پرداخت : 1 سال
دوره پرداخت پیشفرض : ماهانه
حد اکثر زمان : 365 روز
قیمت : 0 تومان/ماه
وبلاگ

تارنویس

خلاصه
شرکت تجارت الکترونیک تارنما


شرکت تجارت الکترونیک تارنما
تارنویس تارنما

هـــــــــــــــــــــــــــر ایرانی صاحــــــــــــــــــــب یــــــــــــــــــــــــــک وبلاگ

شرکت تجارت الکترونیک تارنما بر آن دارد تا با فراگیر کردن سرویس تارنویس (وبلاگ) با هزینه ای بسیار ناچیز همراه با فضای میزبانی رایگان در کمتر از 5 دقیقه تمامی علاقه مندان را صاحب (سایت ،همراه با پنل مدیریت فارسی وسرعت باور نکردنی وهمچنین با نام ودامنه مورد دلخواه شما) نماید.وبلاگ ها میتوانند تجلی علم و هنر و افکار شما در دنیای مجازی باشند یا کسب وکار شما را بهبود و رونق بخشند.همچنین با سرعت و سهولت اطلاعات، خاطرات، مطالب و مقالات خود را در اینترنت منتشر کنید.

چرا وبلاگ تارنما را تهیه نماییم

حال این سوال پیش روی شما قرار خواهد داشت که چرا با وجود مجانی بودن بلاگفا،از تارنما خرید نماییم ؟؟؟ در پاسخ باید عرض شود که تارنما بر روی سرویس تارنویس خود قابلیت آپلود فایل و تمامی امکانات یک سایت واقعی را با نام و دامنه دلخواه شما قرار داده است ، شما می توانید با هزینه ای کم در قالب وبلاگ ، سایت خود را مدیریت نمایید.در واقع وبلاگ همان وب سایت شماست به همراه پنل بسیار آسان که یک فضای مدیریتی بسیار قدرتمند را به شما هدیه می دهد.

1-      تفکر تحلیلی و انتقادی را ارتقاء دهند

2-      ارتقاء دهنده خلاقیت ، تفکر شهودی و تفکر مشارکتی باشند 

3-      تفکر قیاسی را افزایش دهند

4-      رسانه ای قوی برای افزایش دسترسی و قرار گرفتن در معرض اطلاعات با کیفیت باشند وترکیبی از بهترین تفکرات فردی و تعاملات اجتماعی را موجب شوند.

 

در کل به کار گیری وبلاگ ها برای آموزش به دلایل زیر توصیه می گردد:

استفاده از آن برای کاربران با مهارت کم رایانه ای راحت است.در هر زمان و مکانی فقط با اتصال به اینترنت به آسانی در دسترس قرار می گیرد.قابلیت به روز رسانی سریع دارد. محدودیت زمانی برای کاربران ندارد.قابلیت سازماندهی محتوا بر اساس موضوع یا زمان را دارد.مهارت نوشتن یادگیرندگان را افزایش می دهد. کاربر وبلاگ حق مالکیت دارد.یادگیرنده با افراد و متخصصان خارج از کلاس که با موضوع در ارتباطند، ارتباط برقرار می کند. موجب اطلاع یادگیرندگان از  پیشرفت و فعالیت یکدیگر می شود

شاید برای خودتان پیش آمده  که با خواندن وبلاگ های دوستان دیگرتان فعالیت های آنان را دیدیده اید و خودتان هم برای حرکت انگیزه گرفته اید.

 در کل تحقیقات صورت گرفته مزایا ی استفاده از وبلاگ برای آموزش و یادگیری را نشان می دهند. با  این وجود با همه امکاناتی که وبلاگ ها و دیگر ابزارهای جدید برای یادگیری و آموزش به وجود آورده اند باید به صورت اصولی و صحیح مدیریت شوند تا با بسیاری از چالش های فناوری های جدید درگیر نشویم .

 «باید با دنیای مجازی که خواه یا ناخواه بخشی از زندگی همه ما را تشکیل می دهد به صورت صحیح برخورد کنیم و هدایت گر آن باشیم پیش از آنکه جهت دهنده دنیای ما شود».

تارنما یک فرصت مناسب برای عملی کردن افکار و اندیشه های شماست.

 

 

لیست سرویس های ارائه شده


سفارش سرویس